Chcete ušetřit? Nechte si vrátit 3 % z platby Expensa kartou!
5.10.2015
Zobrazit vše

Jak ohlídat ve firmě vydanou hotovost?

Mít stálý přehled nad hotovostí, kterou vaši obchodní zástupci dostávají, není jednoduché a docela to obtěžuje. Zkoušíte nejrůznější varianty, které by ušetřily čas váš i čas vašich podřízených, přesto to pořád nefunguje. Banky vás co pár měsíců kontaktují a nabízejí karty, které by problém vyřešily. Vám se ale jejich řešení prostě nelíbí. Tak proč si zvolit Expensa Business MasterCard?

Každá firma se dříve či později dostane do situace, kdy je potřeba změnit přístup k hotovosti, kterou vydává svým obchodním zástupcům. Klasický postup – pokladna, excelové tabulky, vyúčtování a opět pokladna –  už nefunguje. Zabírá to velké množství času, který by obchodní zástupce mohl strávit u dalšího klienta. Účetní ve vaší společnosti má počítač nadupaný nejrůznějšími softwarovými novinkami, ale pořád „skáče“ z jednoho excelového sheetu do druhého a sem tam se jí to seká. Jednoduše váš starý a osvědčený systém vydávání hotovosti zůstal v pravěku.

Tohle všechno si uvědomujete a hledáte něco, co by usnadnilo práci pokladním, účetním, vašim obchodním zástupům i vám. Zároveň chcete kdykoliv zkontrolovat, jak vaši podřízení finance čerpají. U vydané hotovosti nad tím prostě přehled mít nemůžete.

Už nechcete slyšet ten příběh, jak Vašemu zaměstnanci zase nevyšla hotovost a jak to zdlouhavě řešil…prostě se to někdy stává. Proto vznikla předplacená karta Expensa Business MasterCard. Díky ní máte rychlý přehled nad čerpáním peněz, kdo, kde a za co platil. Kartu můžete zaměstnanci kdykoliv a kdekoliv online nabít. V případě její ztráty není ohrožen váš firemní účet. A v neposlední řadě, vaši obchodní zástupci budou mít víc času na klienty a tím i rozvíjet váš business.

Více viz: http://expensa.cz/firemni-a-sluzebni-dobijeci-platebni-karty-expensa-business-mastercard/

Patříme do rodiny Direct. Jsme Direct finance

Expensa a.s. se stává členem Direct rodiny a mění svůj název na Direct finance Europe, a.s.