Do Expensy vstoupil významný investor
25.9.2015
Chcete ušetřit? Nechte si vrátit 3 % z platby Expensa kartou!
5.10.2015
Zobrazit vše

Hledáte alternativu k CCS či běžným tankovacím kartám? Pojďte si pro ni

Řidiči čím dál více poptávají alternativu k běžným tankovacím kartám či k nejznámější CCS. Podle zákazníků jim vždy něco chybí. Mají často například omezenou akceptaci v ČR a minimální akceptaci v Evropě a ve světě, nebo jsou příliš drahé, či s nimi není možné vybrat hotovost. My alternativu máme – Expensa Petrol MasterCard.

Prostřednictvím Expensa Petrol MasterCarrd zaplatíte kdekoliv. Na libovolné čerpací stanici, kde akceptují MasterCard. Zaplatíte s ní ale třeba i v sítí čerpacích stanic Makro. Tam CCS neakceptují, přestože tam tankují převážně podnikatelé a firmy.

Kartu si vyžádaly především menší a střední firmy, které pokud chtěly tankovat nezávisle na konkrétní síti čerpacích stanic, měly jedinou možnost – používat poměrně drahou CCS kartu.

Mimo velká města navíc není dostatečně hustá síť “značkových” čerpacích stanic, řidičům tak nezbývalo nic jiného, než platit cash nebo CSS. Ta je pro ně ale drahá, protože slevy z pohonných hmot jsou často počítány z nejvyšších cen na trhu, které u nich v menších regionech nejsou. Oproti tomu fixní poplatek za Expensa Petrol MasterCard činí 49 Kč měsíčně za kartu, a to bez dalších poplatků za čerpání pohonných hmot nebo za nákupy jiného druhu zboží.

Patříme do rodiny Direct. Jsme Direct finance

Expensa a.s. se stává členem Direct rodiny a mění svůj název na Direct finance Europe, a.s.